اخبار بازی ها

آیا بازی جدید بتمن در راه است؟

آیا بالاخره شاهد معرفی بازی جدید بتمن خواهیم بود؟

بسیاری از گیمرها انتظار داشتند Warner Bros بازی جدید خود را در بتمن در VGA 2019 فاش کند. با این حال ، و همانطور که توسط برخی  اشاره شد ، این اتفاق نیفتاد. و امروز ، برادران وارنر تصویر تیزر جدیدی را برای بازی آینده خود در بتمن منتشر کرد. نکته جالب اینجاست که آرم / بنر در سه تصویر مختلف وجود داشت که از طریق حساب های Facebook ، Twitter و Instagram اینستاگرام منتشر شد.

این تصویر چیز  زیادی را نشان نمی دهد ، بنابراین انتظار نداشته باشید هرچی تو ذهنتون هست به وافعیت تبدیل شود.

 

با ترکیب این تصاویر ، آرم / بنر کاملی را که می توانید در زیر بیابید ، دریافت می کنید. من اعتقاد دارم که این بنر دارای نکاتی است. به همین ترتیب ، من انتظار دارم که طرفدار های  بتمن آن را مطالعه کنند تا زمانی که وارنر بروس رسما بازی را فاش کند. اگرچه صادقانه بگوییم ، این بیشتر از یک آرم بتمن بیشتر شبیه به یک لیگ عدالت است.

از آنچه تاکنون شنیده ایم ، وارنر بروس مونترال به احتمال زیاد روی بازی Court of Owls کار می کند. در دسامبر سال ۲۰۱۸ ، دستیار تولید کننده WB مونترال تصویری از یک تی شرت به اشتراک گذاشت که یک آرم تقریباً مشابه نماد Court of Owls دارد. در سپتامبر سال ۲۰۱۹ ، اسکات اسنایدر ، خالق Court of Owls نیز به این بازی اشاره کرد. آخرین شایعه آن نشان می دهد که تمام خانواده بتمن نیز قابل پخش هستند.

طبق شایعات ، این بازی جدید بتمن در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ به طور رسمی اعلام و آشکار خواهد شد. باز هم ، این یک شایعه صرف است و چیز دیگری نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا