توکیو گیم شونمایشگاه ها و جشنواره ها

برنامه سونی در نمایشگاه Tokyo Game Show 2019

سونی توکیو گیم شو را سبک اجرا کرد و فقط اجرای بیش از انتظار بازی Death Stranding بود که همه را مبهوط خود کرده.سه اجرا در سه روز که واقعا قابل توجه است.به غیر از دث استرندینگ ، بازی های خیلی زیادی نبودند و سونی به ۶ نمایش بسنده کرد.

 

قبل از شروع نمایشگاه ، کوجیما یک تریلری را منتشر کرد که ویدیو ای درباره ی داستان بعضی از ماموریت های بازی که مربوط هستند به داستان اصلی منتشر کرد.اینطور که پیداست ، شخصیت امیلی که توسط لیندزی واگنر بازی می شود ، رییس جمهور آمریکا می شود و از سم می خواهد که با استفاده از قابلیت هایش در کشور سفر کند و تمامی گروه هایی که با مرکز ارتباطشان قطع شده را تجهیز کند.

اولین نمایش نسخه ی ریمیک بازی فاینال فانتسی ۷ بود که من را خوش حال کرد چون یکی از طرفداران بزرگ فاینال فانتسی هستم و آمدن این خبر برایم شادکننده بود.البته گرافیک بازی بسیار بهبود یافته و تغییر کرده.

یک گیمپلی ۱۴ دقیقه ای هم برای بازی منتشر شد که دیدنش خالی از لطف نیست

نمایش بعدی ، نسخه ی جدید بازی Resident Evil بود که در کپ کام از آن با نام Project Resistance شناخته می شود.قبل از شروع نمایشگاه ، یک تریلر ۱ دقیقه و ۳۳ ثانیه ای از بازی منتشر شد و نبرد یک سری افراد را با یک موجود نشان می داد.بعد ها یک سری شایعه منتشر شد مبنی بر اینکه این پروژه مقاومت همان نسخه ی بازسازی شده ی بازی Resident Evil 3 است و این تریلر منتشر شده فوتیج هایی از قسمت چند نفره ی بازی بود.ولی در توکیو گیم شو هم چیزی در این باره نشان داده نشد و هنوز سندیتی برای درست بودن این شایعه وجود ندارد.

گیمپلی منتشر شده از دمو بازی ، هم تنها همان بخش چند نفره را نشان می داد

در اخرین اجرای روز اول هم ، کوجیما به صحنه اومد و به کمی درباره ی بازی توضیح داد و بعد از اون هم یک گیمپلی ۱ ساعتی از بازی را که به صورت زنده بازی میشد را نمایش داد.که خیلی از مکانیک های بازی را نشان داد و من شیفته ی گیمپلی بازی شدم.بازی بسیار طبیعی و واقعی ست که با اینکه بازی جنبه ی علمی تخیلی دارد ولی باز هم باور می کنید که همه ی این اتفاقات واقعیست.مکانیک هایی مثل اینکه هرچقد زیادتر بار بردارید سم ارام تر حرکت می کند و حمل و نقل بار ها در فضا های سخت ، سخت تر است.استفاده از نردبان که قبلا هم توسط خود کوجیما اعلام شد که بسیار در بازی مهم است ،را هم شاهد بودیم که قابل توجه است.

 

در روز دوم نمایشگاه

سونی با Nioh 2 شروع کرد.که نمایش یک تریلر پر از مبارزه های جالب سبک نیوه را در بر داشت و خیلی هم طولانی نبود

نمایش Yakuza Like ADragon نیز بسیار جذاب بود.داستان بازی حول شخصیت Ichiban Kasuga می چرخد که به او خیانت شده و باید برای گرفتن انتقام ، دوباره از پایین ترین رتبه ی خلاف کار شروع کند و در این راه با گروه های خلافکاری دیگری رو به رو می شود که هرکدام ممکن است دشمن یا دوست باشند.

سونی برای پایان کار خود در توکیو گیم شو ، گیمپلی دیگری از دث استرندینگ منتشر کرد که از لحاظ فرمت با قبلی فرقی نکرده بود و ما فقط یک ساید میشن از بازی را شاهد بودیم

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن