اخبار بازی ها

تاخیر در انتشار دو بازی Final Fantasy VII Remake & Marvel’s Avengers

دو بازی  ، Final Fantasy VII Remake و Marven’s Avengers  اخباری مبنی، تأخیر در انتشار اولیه بازی های خود اعلام کردند. Final Fantasy VII Remake که قرار بود در تاریخ ۳ مارس منتشر شود به تاریخ ۱۰ اوریل موکول شد و نیز بازی Avengers مارول قرار بود در تاریخ ۱۵ مه منتشر شود به ۴ سپتامبر ۲۰۲۰ موکول شد .

تیم توسعه دهنده بازی  Final Fantasy VII Remake پیامی در مورد تأخیر این بازی  منتشر کرد. یوشینوری کیتاز ، تهیه کننده گفت: “ما می دانیم که بسیاری از شما مشتاقانه منتظر انتشار نسخه نهایی Final Fantasy VII هستید و ما نیز درصدد ارائه یک بازی با کیفیت هسیم. به منظور اطمینان از ارائه یک بازی مطابق با بینش و کیفیتی که طرفداران ما که منتظر آن بودند ، تصمیم گرفتیم تاریخ انتشار را به ۱۰ آوریل ۲۰۲۰ منتقل کنیم. ما در حال تصمیم گیری سخت هستیم برای اینکه چند هفته دیگر به خودمان اختصاص دهیم تا بتوانیم تغییرات  نهایی را در بازی اعمال کنیم و بهترین تجربه ممکن را برای شما فراهم کنیم. من به نمایندگی از کل تیم می خواهم از همه عذرخواهی کنم ، زیرا می دانم این به معنای انتظار فقط برای یک بازی است از صبر و شکیبایی شما ممنونیم .

اسکات آموس و ران روزنبرگ ، مربیان شرکت Crystal Dynamics نیز بیانیه ای را در مورد تأخیر انتقامجویان مارول منتشر کردند. آنها گفتند: “در Crystal Dynamics ، آرمان ما همیشه این بوده است که تجربه بازی Ultimate Avengers را ارائه دهیم. برای رسیدن به آن هدف ، تصمیم گیری سختی را برای انتقال تاریخ انتشار Marven’s Avengers به ​​۴ سپتامبر سال ۲۰۲۰ اتخاذ کرده ایم. به عنوان طرفداران خود ، این کار افتخار و یک امتیاز برای همکاری با این شخصیت های افسانه ای است و می دانیم این سوپر قهرمانان چیست؟ برای ما و طرفداران  واقعی در سراسر جهان معنی دارد. هنگامی که ما تصمیم گرفتیم تا دیدگاه خود را برای انتقام جویان Marvel به ارمغان بیاوریم ، متعهد شدیم که یک کمپین داستان محور اصلی را ارائه دهیم ، تلاش خود  را درگیر کنیم و محتواهای قانع کننده را برای سالهای آینده ارائه دهیم. برای این منظور ، ما این زمان توسعه اضافی را با تمرکز بر تنظیم دقیق و صیقل دادن به بازی بر روی استانداردهای بالایی که هواداران ما انتظار و لیاقت آن را دارند صرف خواهیم کرد. تیم های جهانی که روی انتقامجویان مارول کار می کنند صمیمانه از حمایت شما به ما ارائه می دهند. ما شور و شوق و بازخورد شما را انگیزه میگیریم و نمی توانیم صبر کنیم تا بیشتر از این شمارا منتظر بذاریم. بابت تاخیر متاسفیم. ما اطمینان داریم که ارزش صبر کردن را دارد. ”

از زمان افشای انتقام جویان مارول ، عکس العمل های زیادی درباره نحوه ظاهر مدل های کاراکتر مشاهده شد. این انتقادها ممکن است منجر به تعدیل ظاهر شخصیت های خاص شود. از آنجا که این یک بازی شبیه به Destiny است ، منطقی است که Crystal Dynamics بخواهد اطمینان حاصل کند که همه چیز را به بهترین شکل ممکن بدست می آورند ، بنابراین مجبور نیستند با مسائلی که می تواند ناشی از شروع ضعیف باشد مقابله کنند.

در حالی که ما باید منتظر بمانیم تا این بازی ها به نمایش درآیند ، فرصت هایی برای انجام این بازی ها وجود دارد. در ماه دسامبر ، یک نسخه آزمایشی برای Final Fantasy VII Remake رخ داد که احتمالاً قبل از تاریخ انتشار جدید بازی در تاریخ ۱۰ آوریل به بازار عرضه می شود ، همچنین در صورت پیش سفارش بازی ، فرصتی برای ورود به نسخه بتابرای Marven’s Avengers وجود دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا