اخبار بازی هاتریلر بازی ها

تریلر: Warriors Orochi 4 Ultimate کاراکتر های جدید معرفی کرد

شرکت Koei در طی رویداد Tokyo Game Show 2019 شخصیت های جدیدی را برای Warriors Orochi 4 Ultimate  منتشر کرد. در این تریلر شخصیت های Ryu Hayabusa از Ninja Gaiden و Achilles از Warriors: Legend of Troy مشاهده می شود.

در واقع فقط یک کاراکتر دیگر برای معرفی باقی مانده است و بقیه کاراکتر ها اندکی قبل تر معرفی شده بودند. تریلر جدید این بازی فوق العاده ظاهر شد و قهرمانان جدید و قدیم این بازی عالی به تصویر می کشد.

بازی Warriors Orochi 4 Ultimate یگی از بازی های موفق هک اند اسلش می باشد ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴، نینتندو سوئیچ و به صورت دیجیتالی برای رایانه های شخصی می باشد.

نسخه جدید این بازی برای کسانی که هنوز Warriors Orochi 4 را تجربه نکرده اند، در فوریه ۲۰۲۰ (بهمن ۹۸) در دسترس خواهد بود. همچنین برای کسانی که این بازی را تجربه کرده اند، یک بسته بروزرسانی ویژه خواهد بود. در ادامه شما را به تماشای این تریلر دعوت می کنیم.

 

بازی Warriors Orochi 4 Ultimate در بهمن سال ۹۸ برای کنسول های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴، نینتندو سوئیچ و رایانه های شخصی در غرب در دسترس خواهد بود. ژاپن این بازی را در ۲۸ آذر ماه ۲۰۱۹ دریافت خواهد کرد اما فقط برای پلی استیشن ۴ و نینتدو سوییچ در دسترس خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا