اخبار بازی ها

شایعه: ادامه بازی Batman Arkham Origins در حال ساخت است

چندین سال از ساخت بازی Batman Arkham Origins می گذرد و همیشه شایعاتی از ساخت ادامه آن وجود داشته است اما این چند روزه این زمزمه ها قوی تر از همیشه شنیده می شوند.

کرگ اسمیت، صدا پیشه کاراکتر بتمن در بازی Batman Arkham Origins در صفحه توییتری خود اعلام کرده است که در حال کارکردن به روی یک پروژه جدید است که نمی تواند بیشتر از این درباره آن توضیح دهد زیرا منع قانونی دارد. این خبر شایعاتی را در بر داشته است که به ساخته شدن ادامه بازی Batman Arkham Origins توسط استودیو راک استدی و وارنر بروس مونترال اشاره دارد.

به نظر می رسد که این دو استودیو زمان زیادی را صرف ساخت و توسعه یک نسخه Batman Arkham کرده اند که قرار است ادامه بازی Batman Arkham Origins باشد.

این شایعات زمانی گرم تر شد که گری میرنو به عنوان یکی از مدیر های شرکت برادران وارنر در زیر پست کرگ اسمیت اعلام می کند که بزودی قرار است خبر های جدیدی را منتشر کند.

این نسخه از بازی می تواند جانی دوباره به شوالیه تاریکی ببخشد. بازی Batman Arkham Origins یکی از بازی هایی بود که به شدت در سبک خود محبوب بود و مورد توجه منتقدان و طرفداران قرار گرفت. شما می توانید نقد و  بررسی این بازی را تحت عنوان هیجانی مخوف | نقد و بررسی بازی Batman Arkham Origins مطالعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا