اخباراخبار فیلم و سریال

مراحل ساخت اسپین آف مجموعه John Wick آغاز شده است

موفقیت نسخه سوم سری John Wick چه از نظر تجاری و چه از نظر هنری بار دیگر نشان داد مردم از هدشات های کیانو ریوز حالا حالا ها خسته نخواهند شد.در گذشته اعلام شده بود که نسخه چهارم این سری با نام John Wick 4 در سال ۲۰۲۱ عرضه می شود. همچنین سریالی براساس مجموعه با نام The Continental در دست ساخت قرار دارد که قرار است پیش درآمدی برمجموعه باشد.

حال به تازگی ساخت اسپین آف این مجموعه با نام Ballerina تایید شده است. این فیلم قرار است داستان زن قاتل و جوانی را روایت کند که در پی انتقام قتل عام خانواده خود می باشد . گفته شده این شخصیت در قسمت سوم مجموعه نشان داده شده است. تاکنون اطلاعاتی از بازیگران این فیلم منتشر نشده است. شی هیتن (Shay Hatten) وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را برعهده دارد. این نویسنده قبلا فیلم هایی همچون شاه آرتور را نویسندگی کرده است. همچنین کارگردان این پروژه لن وایزمن (Len Wiseman) می باشد که جدیدترین کار او قبل از این فیلم، سریال Swamp Thing بوده است.

تاکنون تاریخ مشخصی برای اکران این فیلم اعلام نشده است. لازم به ذکر است فیلم John Wick 4 برای اکران در تاریخ ۲۱ می ۲۰۲۱ (۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن