اخباراخبار بازی ها

مسئول شرکت PlatinumGames برای سال ۲۰۲۰ وعده های بزرگی داد

کنیچی ساتو در گفتگو با نشریه ژاپنی Inside Games ، نشان داد که مردم می توانند “آغاز یک مرحله جدید” را برای توسعه دهنده در اوایل سال جاری مشاهده کنند.

با توجه به اینکه بازیهای المپیک توکیو بیشتر مورد توجه ژاپن قرار گرفت ، Sato گفت که می خواهد این شرکت در طول سال ۲۰۲۰ با “سرعت کامل” فعالیت کند.

پلاتین همچنان در Bayonetta 3 کار خود را ادامه می دهد ، که مدیر Hideki Kamiya به تازگی ادعا کرده است پیشرفت خوبی دارد ، علی رغم اینکه هیچ نمایش عمومی از این عنوان از زمان اعلام آن در سال ۲۰۱۷ برخوردار نیست.

با این حال ، برای پلاتین مهمتر است که دو IP اصلی آن در حال توسعه باشند ، که کاملاً متعلق به استودیو خواهند بود. این شرکت همچنین در حال برنامه ریزی برای انتقال به انتشارات خود است.

این تحولات برای رشد استودیو بسیار مهم است ، این شرکت هنوز به همکاری با سایر شرکت ها علاقه دارد .

IP های Bayonetta و Vanquish متعلق به Sega هستند ، در حالی که Nintendo حق Wonderful 101 و Astral Chain را دارد.

در ماه مه ۲۰۱۹ ، آتسوشی اینبا ، رئیس استودیو به VGC گفت که وی در تلاش برای ایجاد “بنیاد جدید” برای این شرکت ، در حال انجام تغییرات روش شناسی در پلاتین ، از جمله رویکردهای جدید در نحوه طراحی بازی های خود است.

در زمانی که اینابا ادعا کرد که Bayonetta 3 می تواند تغییر در روند طراحی را بر اساس تجربه ایجاد دو بازی اول ببیند ، و فاش کرد که این شرکت در خلال ایجاد عنوانی اعلام نشده که او ادعا می کند “قبلاً هرگز انجام نشده بود” در میانه راه بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا