مقالاتنمرات بازی ها و فیلم ها

نقدها و نمرات بازی Grid | بازگشت نه چندان باشکوه

بازی Grid ساخته ی استودیوی کد مسترز (Codemasters) به تازگی منتشر شده است و در پی انتشار بازی شاهد انتشار نقد ها و نمرات این عنوان هستیم.

سری Grid همواره در گذشته یکی از بهترین سری بازی های ریسینگ و اتومبیل رانی بوده است که سعی کرده کیفیت خوب خود را همیشه حفظ کند. حال با گذشت پنج سال از عرضه‌ نسخه قبل، نسخه ی جدید این سری با نام Grid که به نوعی ریبوت مجموعه به حساب می آید در تاریخ ۱۱ اکتبر سال جاری میلادی (۱۹ مهر ۹۸) عرضه شده و نمراتی را از سمت منتقدین صنعت بازی های ویدئویی دریافت کرده است که می توان از آن به بازگشت نه چندان با شکوه نام برد. این بازی در مجموع ۲۵ نقد دریافت کرده است که ۱۱ تای آن مثبت بوده و مابقی آن متوسط هستند. تاکنون نقد منفی ثبت نشده است. در ادامه می توانید خلاصه از نمرات این عنوان را مشاهده کنید.Grid

GameGrin
۹۰ از ۱۰۰
یک بازگشت خوب برای فرنچایز Grid، با توجه به فاصله زمانی ۵ ساله ی ایجاد شده بین این نسخه و نسخه ی قبل. به شخصه این نسخه را چندان جدی نگرفته بودم اما هر کسی اعم از کنسول داران و یا آنهایی که از سیستم شخصی بهره می برند باید به تجربه این عنوان بپردازند.
IGN
۸۰ از ۱۰۰
نسخه ی جدید Grid بیش از حد تمرکز خود را برروی پیست های مسابقه گذاشته است اما با این وجود یک اتومبیل رانی با سبک هالیوودی و جذاب را ارائه می دهد.
Vandal
۷۸ از ۱۰۰
GRID یک ریسینگ آرکید خوب است و حتی اگر از کامل بودن بسیار دور باشد، احساس می‌کنیم که فضایل آن جبران کاستی‌های آن را دارد.
Game Informer
۷۰ از ۱۰۰
سری Grid همواره یک تجربه لذت بخش و جذاب بوده است و من می توانم ارزش ساخت نسخه ی جدید از آن را به وضوح ببینم اما این نسخه که قرار است ریبوتی بر مجموعه باشد چیز جدیدی برای ارائه ندارد و یک محتوای متوسط ارائه می دهد.
DualShockers
۵۵ از ۱۰۰
استودیوی کدمسترز در تلاش بوده است که این سری را با ایده های جالب احیا کند اما نتوانسته همه ی آن ها را به طور منسجم کنار هم ارائه بدهد.
به صورت کلی می توان گفت که نسخه ی جدید Grid نمراتی را بدست آورده است که از آن به عنوان یک بازی متوسط رو به بالا یاد خواهد شد. اگر علاقه مند به بازی های ریسینگ هستید و در گذشته با نسخه های قبلی این مجموعه ساعاتی را گذرانده و سرگرم شده اید می توانید با خواندن خلاصه ای از نقد ها تصمیم خود را برای خرید و تجربه این عنوان اتخاذ کنید. در نهایت Grid 2019  توانسته است به طور کلی متای ۷۳ را کسب کند.
Grid metacritic

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا