نقد و بررسی

نقد و بررسی بازی Watch Dogs 2 | نگهبان ها بیدارند!

Watch Dogs 2 یک بازی جهان باز است که شبیه به امثال Grand Theft Auto و Saints Row Series است. پیچ و تاب منحصر به فرد با سری Watch Dogs امکان هک کردن چیزهای مختلف در دنیای بازی  است که توسط سیستم CTos اجرا می شود ، سیستمی که همه افراد را ۲۴ ساعته نظارت می کند و در اکثر دستگاه های برقی نصب می شود. در بازی دوم ، شما  Marcus  (کاراکتر بازی ) هستید ، مردی هستید که از سیستم تغذیه شده و مانند همه افراد گروه هک Dedsec میخواهید این سیستم را تغییر دهید . در حالی که تنظیم داستان بسیار جذاب است  ، من اصلا به اندازه ایی از سگ های نگهبان ۱ (Watch Dogs ) لذت بردم نیست. من به دلیل علاقه خودم   همیشه به شخصیت ها علاقه ایی ندارم  اما من همیشه  عاشق خط داستانی اصلی شرکت های فاسد با استفاده از فناوری و تجارت برای کنترل همه چیز هستم.

 

گیم پلی جایی است که من همیشه انتقادمو با اون شروع میکنم ، در حالی که برخی از ویژگی های فوق العاده است ، اما نواقصی هم دارند که باعث می شود علاقه خودمو نسبت به بازی از دست بدم. ولی من با دید مثبت به قضیه نگاه میکنم.

 

نقاط مثبت

هک کردن Watch Dogs Universe سرگرم کننده است ، راهی که می توانید هر مأموریت ، هر مخفیگاه و ماموریت های جانبی را انجام دهید واقعاً سرگرم کننده است ، گزینه های زیادی را در اختیار شما می گذارد ، میتوانید  از فناوری استفاده کنید  ، با صدای بلند یا حتی با پلیس تماس بگیرید و باند های دیگر جنگ کنید . مأموریتهای جانبی متنوع است و فعالیت های زیادی برای انجام این کار وجود دارد و طرف آنلاین با هک کردن سایر بازیکنان ، شکار کردن آنها نفس  و هوای تازه از انجام ماموریت های اصلی است. جهان واقعاً زنده است ، هر فرد دارای یک نام ، شغل و درآمد بی نظیر است و باعث می شود احساس کنید که هر فردی در این جهان شخصیت دارد. بعضی از چیزهایی که می بینید فقط به آن دنیای زنده می افزایند ، از استدلال های اندک در مورد اینکه قرار بود این زوج به چه گروهی از رقص در یک کوچه در قسمت های فقیر نشین  سن سان فرانسیسکو بچرخند .

 

نقاط منفی

اما بخش بد قضیه  ، این دو نکته اصلی است که متاسفانه تیراندازی و رانندگی آن را برای من از بین می برد. رانندگی در این بازی ها که احساس می کنم باید سرگرم کننده و سنگین باشد و به دلیل گذراندن زمان زیادی در بازی  ، باید خوب باشدند. مکانیک های رانندگی سگ  های نگهبان ۲ بهبود نیافته است و شما احساس شناوری می کنید ، مانند ماشین به سختی واکنشی نشان می دهد و بیشتر اوقات  انگار که بر روی یخ رانندگی می کنید و تازه تبدیل به یک کار سخت می شود. در GTA 5 تسلط بر رانندگی بخش سرگرم کننده ای است و احساس رضایت بخش میکنید ، رفتن از نقطه A به B در آن بازی ها لذت بخش است ، اما در Watch Dogs 2 ، متأسفانه من بی حوصله می شوم.

 

Watch Dogs 2 بازی بدی نیست ، زیبا به نظر می رسد و احساس می کنید واقعاً به انتقادات  بازی اول گوش داده اند و آنها در انجام این کار خیلی ها را تحت تأثیر قرار داده اند. به نظر من آنچه Ubisoft راه اندازی کرده سری خوبی است و می خواهم بیشتر از آن را ببینم. به شخصه ، بعد از فیلم Watch Dogs 3 ، نمی توانم صبر کنم ، به نظر می رسد که آنها سعی می کنند این سری را نگه دارند و با سیستم بی نظیر NPC و ویژگی های خاص خود مقایسه نکنند. گرچه امیدوارم پیشرفت در نحوه کار با ماشین و بازی اسلحه بهبود یابد. من اغلب از تماشای دنیای Watch Dogs 2 لذت می برم . اگر از دنیاهای آزاد لذت می برید و می توانید با مکانیک بازی  عادت کنید ،  منکه خودش بخ شخصه نمیتوانم آن را توصیف کنم، اگر کمی مثل من باشید ، ممکن است این بازی  برای شما مناسب نباشد. اگه مجبور بشم بهش یک امتیاز نقدی بدم من بهش ۶/۱۰ رو میدم، تحسین می کنم که آنها چه کاری انجام داده اند ، اما برای من هنوز هم نقاط ضعفی دارند که باید اصلاح بشند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا