اخباراخبار بازی ها

پیش بینی شده ترین بازی های ژانویه سال ۲۰۲۰

بازی های ژانویه ۲۰۲۰ یک شروع برای سال ۲۰۲۰ می باشند و سالی که نکوست از بهارش پیداست. بازی های سال ۲۰۲۰ جذاب و دیدنی می باشند.برای مشاهده لیست همراه ما باشید.

 

Jacob S. – Dragon Ball Z: Kakarot

 

من وقتی ایده اولیه بازی Dragon Ball Z Bandai Namco را به متوجه شدم و هنوز سوالات زیادی در مورد نحوه بازی داشتم ،اما  هرچه بیشتر از این  بازی می بینم متوجه  آینده این پروژه میشوم ،من هیجان زیادی برای انتشار اون دارم. با بهره گیری از بهترین قسمت های یکی از بهترین سریال های انیمه اکشن ، مثل دستورالعمل موفقیت و امیدوارم ، وقتی در قالب بازی های ویدیویی گنجانیده شود ، به خوبی ترجمه می شود. امیدواریم که Dragon Ball Z: Kakarot بازی جنگی بسته بندی شده اکشن باشد که طرفداران منتظر آن بوده اند.

Alex S. – Warcraft III: Reforged

به نظرتون  این یک بازی قدیمی است؟ واقعا قدیمی بودن این بازی مهم است؟ قطعا جواب شما منفی است! Warcraft III: Reforged یک فرصت جدید (و بهانه ای) برای بازگشت به بازی کلاسیک RTS است که برای بسیاری از گیمرها آنها را به درستی وارد ژانر کرده است. من سخنی برای گفتن ندارم – این عالی خواهد بود و نمی توانم برای این بازی  صبر کنم.

 

Dragon Ball Z: Kakarot

با توجه به نقش تیتراژ سریال Dragon Ball ، شخصیت گووک ، ما به بررسی کلیت Z Saga می پردازیم ، که احتمالاً یکی از بزرگترین انیمه ها / مانگاهای روزگار ما است. قطار نوستالژی با این بازی بسیار قدرتمند است و در حالی که Dragon Ball Super عالی بود ، نمی توانید آن را با عمق کیفیت ، مراقبت ، داستان پردازی و جهت گیری Z Zaga بر روی یک نسل از طرفداران در حال رشد مقایسه کنید. داستان گووک چنان در ذهن آگاهی جمعی قرار گرفته است که حتی طرفداران غیر دراگون بال نیز نماد و شخصیت ها را به رسمیت می شناسند. با Dragon Ball Z: Kakarot ، یک بازی اکشن-ماجراجویی در دنیای آزاد است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا