کامیککتاب ها و مجلات

Power Pack جدید از سوی کمپانی Marvel معرفی شد!

بالاخره و پس از سالها Power Pack به Marvel بازگشت!

پاور پک سری کمیکی ساخته شده توسط کمپانی مارول است که عموما به علت انیمیشن هایش به شهرت رسیده.

تأخیر به شدت زیاد که حدودا ۱۰ سال به طول انجامید اما بالاخره سری پاور پک باز هم شروع به کار خواهد کرد!

این چند سال شرکت مارول تمرکز اصلیش در بخش کمیک را به انتقام جویان ( Avengers ) و در رتبه بعد به ددپول ( DeadPool ) داده بود و واقعا وقتی برای بازگردانی سری کمیک ها و سایرفراورده های حاصل از کمیک استریپ نمی ماند اما پس از ۱۰ سال پاور پک بازگشت.

موفق ترین محصولات مربوط به پاور پک انیمیشن های آن است و ناموفق ترین محصول، فیلمی با همین نام تحت حمایت Marvel Television و Paragon Entertainment و با ساخت New World Television که در کمال احترام به هواداران این داستان ها واقعا شأن این سری را پایین آورد. (که البته مورد عجیبی نیست که درمورد بسیاری کمیک و بازی رخ داده / به عنوان مثال فیلم های برگرفته از بازی Mortal Kombat)

و حالا بازگشت پاور پک اما نه به عنوان چهار کودک که به عنوان افرادی کمی بالغتر ظاهرا آنها هم مثل ما گذر زمان را تجربه کردند.

برای این پروژه نویسنده داستان های “دختر سنجابی شکست ناپدیر”(The Unbeatable Squirrel Girl)، آقای رایان نورث ( Ryan North ) با Nico Leon که از تیم نقاشان مارول است به هم کمک می کنند تا بتواند کیتی، جولی ، جک و الکس را با هم متحد کنند و پاور پک جدید را به وجود آورند! طرح اصلی کاور این کمیک کاری از Ryan Stegman است که با نقاشی ها و افزوده ای از نیکو لئون و Eduard Petrovich تکمیل خواهد شد.

Power Pack #1 با طراحی نیکو لئون برای اولین بار در ماه آوریل منتشر خواهد شد!

اگر به خواندن داستان های حول محور یک خانواده استثنائی علاقمندید پس پاور پک را از دست ندهید؛ چون جک ، جولی ، الکس و کیتی همان حسی را که شما می خواهید به شما هدیه می دهند.

این هم کاور های منتشر شده تا بدینجای کار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا