اخبار بازی ها

Resident Evil 3 در ماه آوریل رونمایی خواهد شد | حضور قطعی Nemesis

بازسازی Resident Evil 3 یک چرخه بازاریابی بسیار کوتاه داشته. کمتر از یک ماه پیش اعلام شده است ، این بازی  در اوایل آوریل منتشر می شود.

در مصاحبه ای با Famitsu (و همانطور که IGN گزارش داده است) ، کپکام (یک شرکت توسعه دهنده بازی های ویدیویی در ژاپن ) اعتماد به نفس بالایی را نشان داد که Resident Evil 3 تاریخ  ۳ آوریل ارائه می شود. سازندگان پیتر فابیانو و ماساشیکا کاواتا با بیان اینکه “تأخیری وجود نخواهد داشت” ، افزودند: این بازی تقریباً ۹۰ درصد در این تاریخ عرضه می شود.

در مصاحبه جداگانه با مجله پلی استیشن انگلستان ، کپکام جزئیات بیشتری را درباره این بازسازی فاش کرد. حالت مزدوران ، که مسابقه ای با اسلحه در برابر ساعت مینی بازی که با ضرب و شتم کمپین قفل شده بود ، باز نخواهد گشت. همچنین گزینه های فعالیت زنده در طول برش هایی که بر رویدادهای بعدی تأثیر می گذارد ، حذف شده اند. با این حال ، نکته جالب توجه نیز وجود دارد که Nemesis به ظاهر در بازی حضور خواهد داشت.

انتظار می رفت که تغییرات به ویژه با توجه به اینکه کپکام این نوع بازسازی و یک ریمیکس را همزمان در نظر می گیرد. همه چیز جدید و متفاوت در ۳ آوریل را خواهیم دید. این تاریخ بسیار قطعی به نظر میرسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا